Бухарест, що по чом і де?

Жовтень 21, 2011 від Zina

Zina

Проблема де купити їжу ми вирішували запитуючи в наших хостерів, так можна отримати інформацію про те що є недалеко від дому і де дешевше

Хліб в супермаркеті біля дому де ми жили (французька мережа супермаркетів) коштує від 0.89 лей (2.25 грн),молоко 3.8 лей (9.9 грн) за смаком виявилось довготривалого зберігання, яблука дешевше ніж у нас від 2.99 (7.8 грн), вино, те яке купували ми 2 літри за 8.57 (22.30 грн).
Поїсти в місті фаст-фуд шаурма 11 лей (28.6), бублик, який печуть на вулиці в маленьких кіосках 0.6-1 (1.6-2.6), а так всякі булочки 2-2.5 лей (5.2-6.5 грн), теж з вуличних пекарень.

В невеличких спеціалізованих магазинчиках подалі від центру трошки дешевше. Після того як ми побачили кілька місцевих жіночок, які виглядали задоволеними і тягли з собою хліб і булочки, ми натрапили на пекареньку. Там було набагато смачніше.

Щоб не розводити багато балачок можна сказати ДИВІТЬСЯ, ЩО ЇДЯТЬ МІСЦЕВІ ЖИТЕЛІ, КУДИ СТОЇТЬ ЧЕРГА І ЩО ЖУЮТЬ ЛЮДИ НА ВУЛИЦЯХ. Це варіант отримати щось їстівне і за нормальною ціною.

Ще одна проблема з якою ми стикнулись, що в Румунії неможливо поміняти українську валюту. Обійшовши 20-25 банків і обмінників ми найшли один де на це погодились, але курс запропонували не 2.6 а 4.1 до одного. Після цього ми забили.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *