довгоочікуване оновлення сайту)

Листопад 26, 2011 від Bogdan

Bogdan

Роботу з блогом можна поділити на 3 частини. На першому місці в мене звісно ж збір матеріалу, тобто власне подорож і все, що навколо неї, знайомства, оглядини місць, фотографування і т.д.

На другому – контент, тобто власне написання текстів і редагування фотографій.

Аж на третьому місці технічні роботи по сайту. тобто на практиці до третього пункту в мене ніяк не доходять руки. суцільна зайнятість ;)))

і от нарешті знайшлися 2 спокійні затишні деньки в безлюдному райському куточку з доступом до інтернету під назвою долина Кабак)

отже перше, що вам уже мабуть кинулося в очі, це невелика зміна дизайну. малюночок в шапці сайту малювала Зіна, цифрова обробка моїх рук.

насправді це питання було на порядку денному від перших днів життя блогу, але робота-робота… 😉 ну ви в курсі)

 

також під основним меню в загальному блозі, а також під кожним постом на сторінках публікацій (пролистайте вниз) знаходяться кнопки соціальних мереж. тож якщо ви зареєстровані в соц.мережі, і вам подобається наш блог загалом чи якась окрема стаття – лайкайте, твітьте, плюсодиньте і т.д. і хай буде нам всім щастя 😉

якщо ж ви не зареєстровані в жодній соціальній мережі, що ж я вас можу з цим тільки привітати 🙂 нехай ці різноколірні кнопки будуть для вас просто прикрасою)

 

далі на черзі в технічних роботах боротьба зі спамом, який вже зачастив до нас в коменти, і розміщення реклами. але про це пізніше.


 1. Марінче коментує:

  Ото ви молодці, правда-правда!!! Респект креативу і завзятості!
  … і теплий осінній привіт з Македонії… 🙂

 2. Влад коментує:

  Кєхніка в руках професіонала)
  Допиляли – молоцці. А що з рекламою? постові чи банери?

 3. Влад коментує:

  А про спам у коментах – можливо, варто прикрутити disqus.com? бо я от вже запарився за кожним разом вписувати ім’я та пошту.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *