Про халяву й серпневий Боржомі

Серпень 12, 2012 від Bogdan

Bogdan

За час нашої подорожі ми наловчились знаходити базові блага, як то їжу, воду, нічліг, інтернет, електрику або безкоштовно, або дуже дешево. Наприклад халявну електрику можна знайти, розколупавши ліхтарний стовп. В них внизу є маленька поличка прикрита дверкою на болтах. І якщо розкрутити болтики і зняти кришку, є непоганий шанс знайти всередині не просто купу кабелів, а повноцінну розетку 🙂
Увага! Дану операцію треба проводити дуже обережно і виключно з новими ліхтарями, оскільки в старих імовірність знайти розетку значно нижча, та й ізоляція там може бути протерта.

І от кілька днів тому, повернувшись в Грузію, ми першим ділом заїхали в Боржомі. Покупавшись у вже знайомому басейні, ми пішли в місцевий парк (мабуть єдине місце в Боржомі з халявним вай-фай інтернетом), підключились до електрики одного з ліхтарних стовпів, і я чесно почав займатись обробкою фотографій з нашого останнього походу на Арагац.
Звечоріло, в парку ввімкнули освітлення, в нашому ліхтарі щось стрельнуло й… ноутбук перестав заряджатися, а ліхтар так і не засвітився. Упс!.. Отак пішов в кращий світ наш зарядний пристрій для ноута. Тому й репортажу з вірменських гір ще нема. Завтра в Тбілісі будемо шукати нове зарядне.

А поки про останні дні. В Боржомі люду було не проштовхнутись. Наш улюблений басейник, який в травні здавався маленьким осередком раю на землі, зараз більше нагадував одеський “Привоз”.

Всюди натовпи людей, продавці всякого китайського пластикового непотребу, вночі натовп біля басейну менший, але значно п’яніший і галасливіший, від надміру людських тіл вода в басейні ставала мутна й неприємна, ще й до того вхід до басейну зробили платний (ми звісно ж не платили – не було за що).

Однозначно рекомендуємо відвідати Боржомі в травні-червні чи в вересні, але в розпал сезону – ні ногою!
Тож ми вирішили тут не затримуватись й рушили на мо-о-оре, там хоч від натовпу відплисти є куди 🙂


 1. Лиля и Сережа коментує:

  За прошедшее время репортажи и фоторепортажи стали еще интереснее.Про змей немного жутковато было читать,но их главное не тревожить и они не тронут.Берегите себя.И новых Вам ощущений от жизни!Любим Вас и ждем!

 2. Anton коментує:

  Ви до якого числа плануєте перебувати на території Грузії ? 12-13 вересня маю вже бути в Тбі, а там далі Батумі і кудись ще, може б перетнулись

  • Bogdan коментує:

   плануємо Сакартвело максимум до кінця серпня, але наші плани так часто міняються, що хтозна) в будь-якому разі перед прибуттям напишіть, якщо будемо тут, перетнемось

 3. Сергій коментує:

  У Солотвино в соленому озері теж куча людей, що мені було противно туди заходити…
  А щодо стовпа з електрикою, то видно імовірно був скачок напруги при ввімкнені ліхтарів.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *