про компи і погоду

Грудень 23, 2011 від Bogdan

Bogdan

сто чортів в печінку компанії Dell! за те що жорсткий диск їх нетбука посипався вже після 2 місяців активного використання! і за те що он-лайн технічної підтримки в них немає ні в якому вигляді, хоча вони її всіляко афішують..

 

“Поспішиш – людей насмішиш” – це на сході золоте правило. стосується рівною мірою і ремонту нетбука, і купівлі помідорів на базарі.

в першому комп’ютерному сервісі не придумали нічого кращого, як відразу відформатувати, не розбираючись шодочого, в іншому з ходу пропонують замінити – 160 лір (90 баксів). от тіки проблема – влом їх клієнту 160 лір віддавати.

врешті знайшли адекватного хлопаку в третьому сервісі, який підігнав девайси і кабельний нет, а решту вже я сам зробив. ремонт обійшовся в 20 лір (11 баксів). єдине що всі фотографії втрачені, окрім тих що є в блозі – ще один позитивний момент у веденні інтернет-блогу. але то не біда,  зроблю нові)

2 останні дні дощ майже не припинявся, але з завтрашнього дня прогноз обіцяє сонячну погоду, тож ми знову в ділі, що не може не радувати 🙂


  1. Лиля и Сережа коментує:

    Ну,слава Богу, вы в эфире!Благодаря технике-мы с Вами чувствуем связь.Жаль фотографий.А может их на какой-то носитель скидывать(на всякий случай)? Целуем крепко-крепко.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *