Про турецьке вино, небезпеку і мій організм

Грудень 8, 2011 від Zina

Zina

Тепер я готова поділитись враженнями про турецьке вино. Того ж вечора коли ми приїхали в Акяку на хаті була вечірка хостерів і їх друзів. Почали ми досить пристойно і м’яко по одній пляшці вина на ніс.

Але після своєї пляшки я ледве доготувала вечерю і пішла полежати бо вертольоти кружляли нереально…. Богдан прийшов до мене в кімнату подивитись як я там і чи все гуд. Йому вдалось вмовити мене піти назад на кухню, де засідав народ, і таки спробувати власно приготовану вечерю. Короче Богдан пішов, а я стала взуватись. Кухня в чуваків на горі на другому поверсі з гучною музикою бо гулянка і за закритими дверима бо майже всі палять… Підіймаю очі і бачу в дверях п’яного турка… Ну, думаю, чувак переплутав двері… і зараз піде. Але не все було так просто. Намагаюсь я пройти в двері повз нього, а він починає мене обіймати і лізе цілуватись і ще й белькоче щось на своїй ворожій мові. На мої питання англійською: “Що ти робиш?”, “Що відбувається?” і “я не хочу” було те ж саме нездале белькотіння і намагання дотягти мене до ліжка. Такий поворот сюжету був зовсім не з моєї опери і вчепившись обома руками в двері я почали пручатись чим сили. На щастя тут господиня хати відкрила двері на кухні з метою піти в туалет. Ну, оце мій шанс! подумала я почала верещати “Богдан!!!!!!!!!!” Турок такого звуку не чекав і розкрив “”обійми””… Бігаю я швидко. Влітаю в туалет закриваю за собою двері і думаю… тепер хоч в туалет зможу спокійно сходити. Тільки там мене почало трусити… двері відкрила десь з шостої спроби. Ну і пішла до народу на гору. Далі всі пояснили тому турку і його другу, що їм тут дуже не раді і взагалі зараз натовчуть пику… Він почав робити вигляд, що зараз таки піде, але через вікно другого поверху і ми будемо в цьому винні… потім зі всієї дурі розбив об підлогу свій телефон і таки пішов… Ясно, що після цього мені налили ще одну склянку вина, як я випила дуже швидко. В горло нічого не лізло. І взагалі я на той момент вже втомилась переконувати хазяїв, що зі мною все ок. Потусили ми на горі ще десь хвилин сорок і пішли спати… Після такого інциденту вечірка була м’яко кажучи зіпсована.

Прокидаюсь я зранку: голова болить сильно, пити хочеться дуже (навіть за сильно бо зазвичай в мене нема сильного похмілля). Сходила в туалет повернулась в кімнату і тут мене накрило вже на повну котушку. Оточуючий світ починає пливти (і це при тому що я лежу на ліжку) очі не фокусуються на об’єктах, нудота підступає, шлунок болить і починають труситись руки і ноги. Отут я вже злякалась. Так погано мені, напевно, не було ще ніколи. Почала я напрягати свого чоловіка. А він, подивившись на мене, зрозумів, що все погано і пішов напрягатись. Носив мені чай, проводжав до туалету і назад в ліжко і грів мене в ліжку бо навіть під двома ковдрами повністю вдягненою я не могла зігрітись…. Трошки поїсти я змогла десь о шостій годині вечора (дві ложки рисової розмазні, яку теж варило моє сонечко, нарешті не вийшли назовні як вся попередня їжа)… б-р-р-р. Короче кажучи, день пройшов повз мене і лишив по собі погані враження.

Сьогодні я повзаю навіть два рази виходила надвір на невеличку прогулянку містечком. Їм вже нормально, але почуваюсь дуже виснаженою. Такі діла.

Два висновки: 1. Туркам не можна давати пити, від п’яних тре триматись чим далі і краще зразу бити твердими предметами по вразливим частинам тіла))). 2. Вино тут я більше не п’ю воно дорогуще, а та ще й з такими приколами…

Оскільки мій чоловік дуже просив оптимістичну кінцівку цього поста то я вставляю його фотографію це саме оптимістичне із всього оптимістичного що в мене є!!!)))


 1. Лиля и Сережа коментує:

  Очень не хочется,чтобы подобные ситуации встречались у вас на пути.Но из этого следует-даже в туалет вместе и т.п.желаем вам только приятных впечатлений!

 2. Братик коментує:

  “Пить надо меньше, надо меньше пить…” А то й приснитись могло всяке…)))
  P.S. Інше скажу приватно

 3. Вікі коментує:

  Зіночка, скорішого тобі одужання і відновлення сил! Пам”ятаю як ти мене відкачувала, коли я отруїлась якимсь вином в Ольвіі, і за що я тобі дуже вдячна!

  П.С.: пику турку треба було товкти і можливо ногами, провсяквипадок щоб більше йому не кортіло таке творити.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *