Санданскі

Листопад 8, 2011 від Zina

Zina

Ми повернулись.
Ну, найголовніше Пірін це дуже красиво!
дуже-дуже красиво і не схоже на Карпати. Та межа де має починатись альпійська сосна після смерекових лісів дуже вузька. Альпійки майже нема, але є багато кам’яних насипів. Таких великих цокот частина з яких дуже живими. Обійти їх майже неможливо тому настрибались по камінцях ми добряче.
Але все по порядку і з фотами.

Перший день.
Ну, треба почати з того, що приїхали ми в Санданскі (місто з якого стартує наш маршрут в гори) десь вже на заході сонця. (Так за останні дні стало дуже незвично жити за сонцем, а не за годинником… спати відповідно 10-12 годин на добу..:) Тож приїхали і пішли містом. Курортне містечко видовжене вздовж головної вулиці, значна частина якої є пішохідною. Така собі ковбаска на шампурі. Центарльна (пішохідна) частина міста закінчується парком при санаторії. В парку є фонтанчики з питною водою, довгі алеї засаджені різними деревами, фонтани, річка, що тече майже по середині парку, і кілька відкритих басейнів з мінеральною водою. Один з них зараз активно працює. Розмір приблизно 15 на 25 метрів. З центральної алеї можна підбадьорювати плавців різними вигуками.


На оголощенні в середині міста написано: сердня температура влітку 25 взимку 2 градуси цельсію, найсонячніше місце в Болгарії, курорт для тих хто страждає на різні легеневі чи бронхові недуги.
Перше, що ми шукали приїхавши – вай-фай. Але знайшли місце де поїсти) про нього вже писав Богдан. Рівно навпроти було місце з інтернетом який на дві поділки діставав в ту прикольну кнайпу… В місці з інтернетом ми проміняли пароль до wi-fi на пляшку пива і горня чаю, а далі сиділи навпроти рівно через дорогу). думаю завтра ми підемо туди їсти знов. І тоді я додам фотку кількості їжі за одиницю грошей)…
Тож поїли і пішли в парк ставити намет).

Зранку довго сушили намет на сонечку, розстеливши на лавочках. Конденсату на тенті з середини було досить багато. Далі був квест: поміняти ще трохи грошей і знайти місце де залишити надлишок речей які ми не берем в гори.

Біля готелю в центрі розкопки грецької періоду.

і не зовсім розкопки зовсім не грецького періоду


  1. Лиля и Сережа коментує:

    Неужели это раскопки древностей?В весьма хорошем состо янии!!!Или это реконструкция?Классные фото!!!Мозаичный “ковер” очень понравился

  2. umka коментує:

    На перших фотках Санданскі – вилитий Рахів ))))

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *