Тропічний водоспад біля села Шакі

Липень 25, 2012 від Zina

Zina

Наша перша зупинка в найпівденнішій вірменській провінції Сюнік – водоспад поруч з селом Шакі.  Висота водоспаду, як для Кавказу, порівняно невелика – 18 метрів. Але спадає він кількома широкими потоками, на яких веселкою виграє сонячне проміння – незабутнє видовище.


За своєю красою нагадує загублені місця десь посеред тропічного лісу. Так і чекаєш, що звідкись з сусідньої верби має злетіти зграя яскравих папуг й з диким галасом пролетіти прямо над твоєю головою.


Вода, розділена на багато потоків, розсипається дрібними бризками. Від вологого туману біля поверхні води на сонечку виблискує веселка.


Диво природи оточують мальовничі скелі та густі зарості зелені.


Як і до інших цікавих та красивих місць, до водоспаду приїздять групи відпочиваючих на горілку та шашлики. Треба віддати належне вірменам, коли вони бачать людей з наплічниками, що висолопивши язика повзуть по спеці десь недалеко від їхнього гурту, хазяї швиденько кличуть мандрівників до столу.


Тож біля водоспаду ми пили горілку з симпатичною родиною зі славного міста Армавір та двома кацапами з самісінької Москви. Вони довго відмовлялись пити горілку, а потім з недовірою роздивлялись мариновані бурякові гички, запропоновані в якості закуски.

Висновок такий: подорожувати Вірменією і бути тверезим неможливо. Причому кількість випитого з випадковими людьми алкоголю на день прямо пропорційна відстані від столиці країни.


  1. Людмила Стефановна коментує:

    Водопад оченькрасивый! Но теперь невольно думаешь-а как там со змеями ?Пусть Ваш путь булет безопасным! Здоровья Вам и удачи!

  2. Оля коментує:

    Який красивий водоспад!!! Великий привіт вам від нас!!! Як ви там? Радує бачити вас веселими і натхненними, а значить зовсім не втомленими від мандрівки :), то ж, нажаль, побачити вас вдома ближчим часом – марна справа, я гадаю. Успіху вам!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *